1stPlayer захранване PSU ATX 3.1/PCI-E 5.1 750W Gold - NGDP750 - HA-750BA4
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: 1stPlayer
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: HA-750BA4
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 750 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 88.7%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 8Molex x 44+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974418988936
ПРОИЗВОДИТЕЛ: 1stPlayer
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 88.7%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974418988936
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК750 W
КОНЕКТОРИ4+4 Pin ATX/EPS x 2
КОНЕКТОРИ20+4 Pin ATX x 1
КОНЕКТОРИPCI-Express 6+2 pin x 2
КОНЕКТОРИMolex x 4
КОНЕКТОРИSATA x 8
КОНЕКТОРИPCI-E 5.1 x 1
ОХЛАЖДАНЕ120 mm вентилатор
ЦВЯТЧерен
РАЗМЕРИ140 x 150 x 86 mm
ДРУГИSolid-state capacitor
ДРУГИDouble Forward + APFC+LLC+DC-DC
ДРУГИFull Japanese Aluminum Electrolytic Capacitor
ДРУГИOVP,OCP,OPP, UVP, SCP,Lightning Protection
ДРУГИSingle +12v Output,The Output Of +12v Loading Can Be Rated As 100% Of The Total Power
ЕФЕКТИВНОСТ88.7%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОКДа
СертификатиCE
Сертификати80PLUS GOLD
Тегло2.91кг
АтрибутСтойност
Мощност (W)750
МодулностНапълно модулно
PCIe захранващи конектори1x 16-пинов (12VHPWR), 4x 6+2-пинов
Размер на вентилатора120
SATA конектори (count)8
EPS/CPU конектори2x 4+4-пинов
Zero RPM режимДа
Дължина (mm)140
ЦвятЧерен
Тегло2.91кг
1stPlayer NGDP750 750W ATX 3.1 / PCI-E 5.1 захранване – 80 PLUS Gold
Захранете своята гейминг конфигурация от ново поколение с 1stPlayer NGDP750 – 750W захранване, създадено по стандартите ATX 3.1 и PCI-E 5.1. С вграден 12VHPWR конектор и 80 PLUS Gold сертификат, то осигурява стабилно и чисто захранване за най-новите видеокарти и процесори, като същевременно намалява сметките за ток.
Ключови Предимства
  • 120 мм тих вентилатор с Zero RPM режим – Интелигентният вентилатор остава изключен при нисък товар за безшумна работа и се включва само когато е необходимо.
  • Надеждна защита – OVP, OCP, OPP, SCP и OTP предпазват компонентите ви.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Мощност750 W
МодулностНапълно модулно
Размер на вентилатора120 mm
SATA конектори8
EPS/CPU конектори2x 4+4-пинов
Zero RPM режимДа
Дължина140 mm